Andri Remmel
juhataja / juhatuse liige
andri@geobaltica.ee
5552 3686

Mihkel Neeme
juhatuse liige
mihkel@geobaltica.ee
551 7551

Talis Pulk
geodeet-maakorraldaja
talis@geobaltica.ee
5600 3704

Raili Ratas
maakorraldaja
raili@geobaltica.ee
5600 3704

Anu Lajal
maastikuarhitekt
anu@geobaltica.ee

Kati Soonvald
maastikuarhitekt
kati@geobaltica.ee

GeoBaltica OÜ
reg. nr. 11347994
KMKR.reg.nr. EE101142346
Arveldusarve: Swedbank EE392200221034963581
Juriidiline aadress: A. Starkopfi tn 50, Tartu 51011
Büroo aadress: Sõpruse pst 2, Tartu 50050

Kirjuta meile

Kiri edastatakse e-postiaadressile: geobaltica@geobaltica.ee
Kirjale vastatakse üldjuhul hiljemalt 24 tunni jooksul.